8:00 - 16:00 hod.
Drnovská 507/73

O spolku

Více o našem spolku

Jsme Včelařský spolek pro Prahu 6 a 7 plný nejen aktivních včelařů, ale také osob, kteří mají zájem si předávat nové informace a neustále se v oboru vzdělávat.

Jako jediný spolek v Praze aktivně poskytujeme spolkovou včelnici pro veřejnost, ve spolupráci s Výzkumným ústavem rostlinné výroby, v.v.i. v Praze 6, kterou využíváme nejen k našim pravidelným setkáváním (pokud situace dovolí), ale i k praktickým ukázkám po celou aktivní sezónu.

Včelnice je otevřena nejen včelařům, ale i všem, které včelí svět fascinuje a rádi by se dozvěděli a viděli více.

Práce, které se provádějí v aktivní sezóně na včelnici: prohlídka včel, tvorba oddělků, léčení, příprava matečníků, larvení, …

Mimo sezónu jsou práce také v plném proudu: příprava rámků na novou sezónu, opalování nástavků, tavení vosku, výroba svíček a další.

Termíny mimo sezónu jsou domlouvány na základě nutných prací na včelnici.

Členové spolku jsou vždy informováni emailem. 🙂

Nejste členy a chcete se přijít podívat? Napište nám.